Tekuće obavijesti
« Prosinac 2021 »

JESENSKI ODMOR UČENIKA, …. PA NASTAVA NA DALJINU
Autor: Svjetlana Bebić, 29. 10. 2021.

Sukladno Odluci o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2021./2022. JESENSKI ODMOR za učenike počinje 2. studenoga 2021. godine i traje do 3. studenoga 2021. godine, s tim da nastava počinje 4. studenoga 2021. godine.

S obzirom na pogoršanu epidemiološku situaciju na području Dubrovačko – neretvanske županije i Republike Hrvatske, a prema stručnom mišljenju Zavoda za javno zdravstvo DNŽ, Stožera civilne zaštite DNŽ i epidemiološke struke te Preporuci Dubrovačko-neretvanske županije nastava u Gimnaziji Metković 4. i 5. studenoga 2021. godine organizirat će se na sljedeći način:

- učenici prvih, drugih, trećih i četvrtih razreda nastavu pohađaju na daljinu (model C).

- nastava će biti organizirana po postojećem rasporedu nastavnih sati - inačica A (prvi i četvrti razredi - prijepodnevna smjena, a drugi i treći razredi - poslijepodnevna smjena).

- izvođenje nastave na daljinu bit će realizirana u realnom vremenu poštujući dnevni/smjenski raspored nastavnih sati.

Nadamo se kako ćemo u ponedjeljak 8. studenoga nastavu održavati u školi te vas pozivamo da pratite mrežnu stranicu škole … i čuvajte se!

JESENSKI ODMOR UČENIKA, …. PA NASTAVA NA DALJINU
Autor: Svjetlana Bebić, 29. 10. 2021.