Gimnazijalci razveselili vrtićane

Autor: Marinko Zubac, 15. 2. 2014.

Učenici Gimnazije Metković su na Valentinovo gostovali u Dječjem vrtiću Metković s njemačko- hrvatskim mjuziklom Vuk i sedam kozlića i  plesnom točkom mladih hip hopera.

U pripremi i izvedbi programa je sudjelovalo trideset učenika i to;  glumci i pjevači: Monika Klarić, Martina Manenica, Lea Knežević, Ante MarevićPetra Lasić , Iva JerkićDarka Jukić, Tihana BarbirAndrijana Plećaš, Ana Prkačin, Lucija Bukvić, Klara Nikolić,Sara Kužić, Ivana Jarak, Jure Jakić, Blaž Bulum, Anja Dodig, Mirela Popović, Martina Matičević,Lea Kaleb, Petra Ujdur; instrumental:  Nikola Jurković, Hrvoje Ilić i Teo Vučković; plesči: Zvone Raič, Petra Ivić i Ivana Bunoza, te tehnička potpora; Jure Manenica,Toni Šprlje, Lara Leontenko i Ivana Vrnoga  uz mentorstvo profesorice njemačkog jezika Svjetlane Bebić.

Ciljane skupine ovog projekta su djeca vrtičke dobi, jer sami cilj projekta je  pobuditi potrebu za ranim učenjem stranog jezika.

Susret je završio zajedničkim plesom malih vrtićana i gimnazijalaca uz pjesmu „Kad si sretan“.

Zahvaljujemo domaćinu na lijepom gostoprimstvu, a ova mala raspjevana karavana nastavit će sa svojom izvedbom uveseljavat klince.

« Kolovoz 2017 »